Diyarbakır Büyük Kervansaray Otel'de Düğün, Kına Gecesi ve Davet Organizasyonları

Havuzbaşı Düğün ve Nişan Organizasyonu

En ince detayına kadar kusursuz bir organizasyon için…

 

Düğün ve Özel Gün Organizasyonları

Bu özel gününüzde konuklarınızın organizasyon başlangıcından bitimine kadar en iyi şekilde karşılandığından hiç şüpheniz olmasın. Dilerseniz misafirlerinizi küçük bir “Hoşgeldiniz Kokteyli” ile de karşılayabiliriz.

Mekan Süslemesi

Organizasyon firmamıza ait profesyonel mekan hazırlık ekibimiz,Havuz başı alanın size özel süslenmesi ile görevlidir. Giriş kapısının, konuklarınızın yürüyeceği yolun,gelin yolunun süslenmesini sizin zevklerinize göre gerçekleştirirler. Gelin ve Damatın zevkine hitap edebilecek değişik sandalye seçenekleri, gerçek ve yapay çiçek demetleri, farklı materyallerden hazırlanmış sandalye giydirmeleri, gelin yolu ve gelin masası ve bistro masası seçenekleri mevcuttur.

Volkan

Volkanlar eşliğinde gelin yolundan yürüyerek dans pistine veya gelin masanıza gelebilir,Aynı şekilde volkan ve maytapların eşliğinde ilk dansınızı yapabilir ve pastanızı kesebilirsiniz.

Orkstra ve Diğer Eğlenceler

İşletmemizde değişik grup ve solistler Siz konuklarımızın arzusuna uygun bir müzik programı hazırlamak bizim için hizmetinizdedir. Konuklarınızın girişinde veya kokteyl alanımızda onları bir trio müziği ile karşılayabiliriz. Ayrıca dans grupları, dansöz, animatör, palyaço, hostes, sunucu gibi diğer tüm ihtiyaçlarınız için de bizden yardım isteyebilirsiniz.

Video Fotoğraf Hizmetleri

Anlaşmalı olduğumuz görsel ekibimiz organizasyonunuz boyunca sizin ve sevdiklerinizin fotoğraflarını çekecek ve tüm organizasyonu videoya kaydederek bu anların ölümsüzleştirilmesini sağlayacaktır. Sinevizyonu da kullanarak sevdiklerinize bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Rezervasyon : 0553 425 44 24


 

Kına Gecesi Organizasyonu

En ince detayına kadar kusursuz bir organizasyon için…

Sizi ve yakınlarınızı mutlu etmek üzere menü, mekan düzenlemesi, müzik, fotoğraf-video ve diğer tüm detayları sizin için düşünüyor ve hayata geçiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

 

Rezervasyon : 0553 425 44 24


 

Sünnet Organizasyonu

En ince detayına kadar kusursuz bir organizasyon için…

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet düğünleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir. Bu mutlu günü unutulmaz kılmak için, havuz başına bekliyoruz.

 

Rezervasyon : 0553 425 44 24


 

Mezuniyet Organizasyonları

En ince detayına kadar kusursuz bir organizasyon için…

Uzun yıllar sizinle birlikte anılacak her türlü karmaşadan uzak Havuzbaşı Konsept Renkerle Süslenmiş görkemli ve kusursuz bir Mezuniyet Organizasyonu için sürprizlerle dolu muhteşem bir mezuniyet balosuna davet ediyoruz.

 

Rezervasyon : 0553 425 44 24


 

Toplantı ve Kokteyl

En ince detayına kadar kusursuz bir organizasyon için…

Hotelimizde yemekli veya yemeksiz, istenirse canlı müzik eşliğinde ve görsel ekipmanlarıyla çeşitli toplantı, kokteyl, seminer, eğitim ve ürün tanıtım etkinlikleri düzenlenebilmektedir.

 

Organizasyon Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Satış Temsilcimize Ulaşabilirsiniz.

Telefon : 0553 425 44 24